Třetí týden za námi!!

Již 18 dní bojujeme o titul Skautský borec roku 2018. Dlouhých 18 dní se snažíme plnit co nejvíce úkolu a být těmi nejlepšími. Hlavně se ale již 18 dní snažíme vyjít z naší komfortní zóny a překonat samy sebe!

Jak to dopadlo tentokrát?

3. herní týden byl opět stejně nabitý jako ty minulé. Tentokrát však dosavadní neporazitelný Mrož našel přemožitele. Stal se jím pražský skaut Mišwe. Ten svým týdením ziskem 8759 bodů překonal o neselé čtyři stovky bodů dosavadní týdenní rekord Mrože. Mrož se tento týden musel spokojit s druhým místem, které obsadil se ziskem 8388 bodů. U Mrože jde vidět, že si drží své tempo. Získal totiž jen o 20 bodů více než během druhého herního týdne. I díky tomu se nepropadl až na třetí místo. Třetí Krťa totiž získal pouze o 10 bodů méně.

Celkem se do tohoto týdne zapojilo pouze 246 borců a borek, což je oproti minulému týdnu o 58 borců méně. Dohromady těchto 246 borců získalo 633 945 bodů. Jde o zhoršení o víc jak 100 tisíc bodů.

A co týdenní výzva?

Během týdne samozřejmě probíhala i druhá týdenní výzva.  Ta byla tentokrát rozdělena do 4 minisoutěží, ve kterých se borci a borky mohli během týdne co nejvíce zlepšovat. Jak dopadla, kolik lidí se do ní zapojilo a jaké neuvěřitelné výkony borci a borky předvedli najdete na této stránce (https://borec.skauting.cz/2018/03/24/vysledky-2-tydenni-vyzvy/).

Týdenní pořadí – 3. herní týden