Jak dopadl druhý herní týden?

Máme za sebou druhý herní týden. Tentokrát již však s kompletní dávkou dnů. Do hry se zatím zapojilo 342 z 433 přihlášených borců a borek, do tohoto týdně však jen 304. Dosela nás mrzí, že se někteří stále nezapojili a zabírají tak místo, které mohl využít někdo z dalších mnoha zájemců. My se ale nezvádáme naděje a stále věříme, že se i oni nakonec zapojí. Přeci jenom máme před sebou ještě 6 týdnů výzvy. A jak to vypadá se sběrem bodů? Zatímco v prvním zkráceném týdnu nasbírali borci a borky 323 141 bodů, tak v druhém to bylo neuvěřitelných 741 003 bodů. Když to přepočítáme na jeden herní den, tak se dozvíme, že v duhém týdnu borci a borky zabrali a na jeden den získali o nějakých 16 tisíc bdů více (107 713 vs. 123 500,5). jde tedy vidět, že borci se teprve rozjíždí. Jestli tomu tak opravdu je ukážou až další týdny.

A kdo druhý herní týden vyhrál?

Zatím jako neporazitelný se jeví Mrož, který díky jeho téměř neuvěřitelným výkonům dminuje i v druhém herním týdnu. Se ziskem 8368 bodů totiž porazil druhou Monču K. s obrovským náskokem 506 bodů. I přes to si Monča K. vylepšila umístění z prvního zkráceného týdnu a se ziskem 7862 bodů získala stříbrnou příčku. Na třetí místo se vyhoupl Kanár s 7706 body. Jak jste si vedli vy nebo další borci a borky si můžete prohlédnut v tabulce umístěné níže.

Jak dopadla první týdenní výzva?

Jako spestření plnění denních úkolů byla tento týden předtavena první týdenní výzva. Zúčastnilo se jí celkem 164 borců a borek, kteří dohromady získali 15 520 bodů. A kdo si z první výzvou poradil nejlépe? Na prvním místě se ziskem 320 bodů se umístila Káťa P. Na druhém místě, se ziskem 280 bodů, skončila TerMit. O třetí místo se dělí Brumík, Leňa Aligátorka, Paťa a Vážka, kteří získali 260 bodů.

 

Celkové pořadí druhého týdne (5. – 11. 3. 2018)