Zadání týdenní výzvy č.2

Výzva č. 2 – Minisoutěže

12 – 18. 3. 2018

ZADÁNÍ:

Tento týden nás čeká další týdenní výzva, která je nazvaná Minisoutěže. Skládá se totiž ze 4 jednoduchých a rychlých aktivit, u kterých se určitě zapotíte a pobavíte. Každá aktivita je na čas nebo na počet úkonů a tvým úkolem je během týdne tento čas či počet co nejvíce zlepšit. Na každý úkol máš neomezený počet pokusů.

 

 1. Borcem i bez vzduchu
  • Skautský borec se neobejde bez pořádných plic. Ve zkoušce dechu je tvým úkolem zadržet co nejdéle zadržený dech pod vodou. Pod vodou je potřeba mít celou hlavu. Do tabulky zapiš čas v sekundách.
 2. Kdo neskáče, není Borec
  • Tvým úkolem je během týdne naskákat co nejvíce skoků přes švihadlo. Počet průběžně zapisuj do tabulky.
 3. Borec má sílu
  • Tvým úkolem bude vydržet co nejdelší čas s před sebou nataženýma rukama, ve kterých budeš držet dvě 1,5 litrové PETlahve naplněné vodou. Do tabulky zapiš čas v sekundách.
 4. Borec uzluje jak drak
  • Tvým úkolem je co nejrychleji uvázat 3 uzle – lodní, ambulanční a dračí. Svůj čas napiš co nejpřesněji, nejlépe i v tisícinách.

 

Své časy (v sekundách) nebo počty zapisuj do tabulky do příslušných sloupečků ke svému jménu. Tabulku najdeš ZDE!!!

 

HODNOCENÍ:

Za každou minisoutěž můžeš získat až 100 bodů. Za účast v minisoutěži dostaneš 10 bodů, zbývající body budou rozděleny dle pořadí v každé minisoutěži. Celkem je v této výzvě možné získat opět 400 bodů.