První týden je za námi!!

První zkrácený herní týden je za námi. Do hry se zatím zapojilo 324 z 433 přihlášených borců a borek, kteří během 3 dnů dohromady nasbírali neuvěřitelných 323 141 bodů.

A kdo zatím vede?

Se ziskem 3605 bodů je na průběžném 1. místě Mrož, za ním je Krťa s 3341 body. Nejlepší trojku uzavírá Monča K. s 3277 body. Jak t vypadá na dalších příčkách si můžete prohlédnout v přiloženém obrázku.
Všichni kdo se zatím zapojili máte náš obrovský obdiv, většina z vás předvádí opravdu neuvěřitelné výkony.Některé z nich jsou skoro až mim naše chápání.

A co je na nového na stránkách?

Postupně přidáváme do sekce Výsledky různé statistiky. Najdete tam tabulku ve které je uvedeno jak si vedete v jednotlivých kategoriích. Jednotivým kategriím jsou věnovány i další statistiky, které pomocí grafů znázorňují jak si v dané kategorii vedete. Nejnovějšími statistikami jsou pak pořadí krajů a okresů. V nich najdete tabulku ve které najdete 3 slupce – ten první ukazuje kolik bodů celkem daná oblast již získala. Další dva slupce pak uvádí počet bodů na jednoho bodce. U druhého sloupce se počítá se všemi přihlášenými a u třetího jen s těmi aktivními.

  

Nezbývá nám nic jiného, než vám popřát hodně štěstí do druhého týdne.