Borec už je za dveřmi!!

Ahojte borci a borky,

čas se nám neúprosně krátí a do začátku Skautského borce zbývá už jen pár dní. Ještě jednou bych rád řekl, že jsem moc rád, že vás všechny tato výzva zaujala. Oproti loňskému ročníku se jí zúčastní o víc jak 180 skautů a skautek více. Mezi nimi jsou zástupci ze všech krajů České republiky a reprezentují víc jak 150 různých středisek.

Pokud jste při registraci nenašeli v seznamu měst své bydliště, tak teď si ho můžete změnit.  Do seznamu byly doplněny všechny obce, které se v ČR nacházejí. Také byla přidána možnost Slovensko pro naše bratia zo Slovenska.

Nevíte jak si tyto informace změnit? Na stránkách po přihlášení klikněte na záložku Účet. Zobrazí se vám váš profil. Potom napravo od jména najdete ozubené kolečko, na to kliknete a zvolíte možnost upravit účet. Tam už si můžete upravit všechny své informace.

A pokud ještě u svého profilu nemáte přidanou fotku, tak si ji tam honem přidejte.

Ještě předtím než hra začne, je potřeba si připomenout základní pravidla. Všechny pravidla najdete v sekci Pravidla – https://borec.skauting.cz/pravidla/

Seznam všech denních úkolů najdete na stránkách v sekci Bodování – https://borec.skauting.cz/bodovani-2018/. Přečtěte si pozorně zadání všech úkolů a nezapomeňte, že úkoly mají denní omezení. A pozor, oproti loňsku byly některé úkoly změněny tak si to opravdu pozorně přečtěte.

Také si prosím přečtěte FAQ, kde jsme zveřejnili odpovědi na většinu otázek, které jste vy sami na nás měli. Najdete tam také upřesnění většiny úkolů. https://borec.skauting.cz/otazky-a-odpovedi/

Kdybyste nikde nenašeli odpověď na nějakou otázku tak neváhejte napsat. Jsme tu pro vás a pokusíme se vám odpovědět.

Tabulky pro zapisování budeme všem zasílat v nejbližších dnech, pokud byste ale ani v úterý večer neměli svou tabulku, tak se ihned ozvěte.

Průběžné výsledky budou zveřejněny na stránkách na adrese https://borec.skauting.cz/vysledky-2/.

Pro lepší a rychlejší informovanost se můžete přidat na stránku na Facebooku. Pokud FB nemáte, nevadí, informace se budou i nadále umísťovat i na web. Odkaz na FB stránku – https://www.facebook.com/SkautskyBorec/ tak se přidete.

Zde je ke stažení seznam deních úkolů v PDF –> Denní úkoly

Přeji pěkný zbytek dne,

Paťa

——————

Hlavní organizátor Skautského borce

patrik.nedoma@gmail.com

 

Napsat komentář