Počet borců a borek: 340

1. Tolik skautů a skautek se prozatím přihlásilo do naší výzvy. Toto číslo je o 90 borců a borek větší než v loňském ročníku. Do konce přihlašování nám zbývá ještě něco přes 3 dny, tak co myslíte, překonáme metu 400 přihlášených?

A odkud všichni přihlášení borci a borky jsou?

– Svého zástupce mají všechny kraje České Republiky.

– Největší zastoupení má Jihomoravský kraj, z kterého se přihlásilo již 95 borců a borek.

– Druhé největší zastoupení má Moravskoslezský kraj – 65 borců a borek.

– Třetím nepočetnější zastoupení má s 31 přihlášenými Středočeský kraj.

– 22 okresů je zatím bez svého zástupce.

– V rámci okresů vede okres Nový Jičín, který prozatím reprezentuje 49 borců a borek.

– Druhé místo drží okres Brno-město s 38 borci a třetí je Praha s 22 přihlášenými.

– 16 borců a borek je ze střediska Příbor, které má díky tomu největší zastoupení mezi středisky.

– 17 přihlášených se nehlásí k žádnému středisku.

– Mezi další střediska s velkým zastoupením patří středisko Albrechtičky (11), Kopřivnice (8), Odry (8) a Vyškov (8).

– Minimálně jednoho zástupce má v naši výzvě již 146 středisek a přístavů.

– Brno uvedlo v registraci jako své město 38 borců a borek.

– Druhé místo v pořadí měst s největším zastoupení drží Praha. Tu zatím reprezentuje 22 borců a borek. Na třetím místě je s 17 přihlášenými Olomouc.

– 118. Z tolika obcí naši borci jsou.

– Nejmladší přihlášenou borkou je Křéma z Jedovnic. Je ji 13,2 let.

– Nejzkušenějším borce je pak Natan z Ostravy.

– Průměrný věk dosud přihlášených borců a borek je 19,7 let.