Vojtek – 29.4.2017

Když jsem se dnes ráno probudil, vyskočil jsem z postele s myšlenkou, že už je ten zázračný den, kdy jdu v týdnu naposledy do školy – Pátek!!!

 

Jelikož už do konce Skautského Borce zbývá jen pár dní, tak jsem rozcvičku vynechal a místo toho pěkně posnídal. Po snídani, následovala cesta do školy.

 

V trolejbuse mě polila kávou nějaká studentka, ale jinak to byl obyčejný “radostný“ příchod do školy. Po výuce zase zpátky domů, rychle vyměnit školní batoh za skautský  a už se hrnu na naší skautskou schůzku.

 

Schůzka utekla jako voda a už jsem zase pospíchal domů, kde jsem opět vyměnil batoh, tentokrát však za batoh na sešlostní výpravu.

 

Páteční kousek výpravy vypadal asi tak, že po nástupu do auta jsme na hlavu dostali pytel- ať nevidíme kam jedeme (Kdyby nás zastavila policie, měli jsme tvrdit, že to bylo dobrovolně, ale štěstí nám přálo a policii jsme se vyhnuli).

Po zhruba hodině jízda jsme zastavili, vysedli a vyšli na nějaký kopec, kterým jak jsme později zjistili byla Halda ema. Následovalo krátké seznámení s programem a sedmikilometrová večerní tůra na faru, ubytování, pár her biliardu a šlo se konečně spát.

1 komentář: „Vojtek – 29.4.2017

Napsat komentář