Venda M. – 20.4.2017

Dnešní den pro mě začal v 5 hodin, kdy jsem se probudila. Ale pak se zase na dalších pár hodin přerušil, protože v Británii mají vysokoškoláci jarní prázdniny, a tak jsem nemusela vstávat a mohla pokračovat ve spánku.

Můj den byl pracovní, ale pár planků (pár = dva) jsem udělala. Těšila jsem se na odpoledne, jelikož jsem dneska měla zaběhnout svůj rekordně dlouhý běh. Plán byl svézt se autobusem k farmě alpak a doběhnout zpátky domů. Ale protože jsou prázdniny, autobus nejel, takž jsme opět skončili doma na běžícím páse. Večer se Vojta vydal na velký nákup, jeden z jeho koníčků (bez vtipu), zatím jsem si nikdy nevysloužila povolení, abych se mohla přidat (ale moc jsem se nesnažila). Pár bodů mi získalo to, že si doma zapomněl klíče a volal mi, abych mu šla otevřít – 85 schodů pro mě k dobru. Po večeři, kterou jsem opět nevařila, jsem pokračovala v práci.

Dnešní body jsem si tak zasloužila za den bez sladkého a facebooku, seriál, planky, sledování aktuálního dění, běhání, výšlap schodů, hru a studenou sprchu.

Napsat komentář