Pája Bu. – 23.4.2017

Neděle – nejprolelkovanější den za poslední dva měsíce. Po půlnoci to ještě šlo, nový den jsme ještě s dalšími Borci oslavili sladkým a tombolou na skautském plese v Lubině (který byl mimochodem fakt krásný!). Ráno ovšem všechna moje předsevzetí jako, že si třeba uvařím oběd do práce na pondělí nebo trochu poklidím, nehledě na body, vzala za své. A tak jsem celý den střídavě trávila u televize (spaním), čtením knížky, dorovnáváním týdenního absťáku na facebooku a sledováním nádherného aprílového počasí skrz okno. Všechno jsem si samozřejmě odůvodnila sbíráním sil na poslední týden Borce (ale jak se tak vidím, že sepisuju Den Borce v pondělí v sedm večer a plná sil se opravdu necítím – asi se stala někde chyba Víc jsem nezažila, tak vás aspoň čtení nebude moc dlouho zdržovat od sbírání bodů – DO TOHO!

1 komentář: „Pája Bu. – 23.4.2017

Napsat komentář