Monča M. – 21.4.2017

Ráno vstát v nejranější čas tohoto týdne, hodit do sebe rychlou snídani a rychle na praxi do školy. Tak zněl plán na páteční ráno. Autobus měl 12 minut zpoždění, což člověk leckdy moc nechápe, když vyjíždí z počáteční stanice. Praxe super, děti skvělí, schůzka s ředitelem rychlá a hurá domů. Cestou si ve městě nechat dát spravit hodinky, zajít na dobrou kávu, nakoupit si sváču a rychle spěchat dál. Doma si sbalit krosnu na týden, zahrát si na klavír, vytisknout všechny věci, jídelníčky, harmonogramy a v 15 hodin mi byl přistaven taxík směrem ČLK Odyssea! J První přivítání a objímání od účastníků, účastníků a servisu. A všechno vypuká. Začínám krájet brokolici, ujídat.. a už to bublá, už se to vaří. Večeře je na stole! U toho poklábosit o všem novém možném i nemožném, poznat nové lidi, pak nasadit nové triko na sebe a jít si poslechnout spoluparťáka na přednášku. Jelikož ho zchvátila nemoc a horečky a musel zalehnout, zbylých 5 skupin jsem musela převzít. Krváceli jsme, obvázali hluboké rány a popovídali. Zdravověda je prostě moje. J Všechno šlape, účastníci mají zase hlad, tak je krmíme do noci. Večerní porada a oddech. Kytary, flétny, housličky, ukulele, zpěvníky.. a békáme a békáme do noci. J A… a uléháme další den. J

Napsat komentář