Anděl – 24.4.2017

Můj den začal že jsem v 6.45 vstávala nasnídala jsem se vyčistila si zuby a každé ráno se snažím aspon trochu se protáhnout abych celý den nebyla nevrlá potom následuje cesta do školy daleko to nemám ale blízko taky ne mám to asi půl kilometru hned poté co přijdu do školy musím vyšlápnout čtyři poschodí nahoru abych se dostala do mé třídy pak začíná první hodina nejčastěji je to matematiky tu mám celkem ráda po zbytek dni ve škole mám další hodiny a mezi nimi máme i dvakrát týdně tělocvik ten naštěstí dneska nebyl ale pokud většina skautů ví že dnes má svátek Jiří patron skautů a jelikož i my ve třídě máme Jiřího tak jsme mu popřály po škole mám také nějaké kroužky např: basketbal nebo stolní tenis ten mám však až ve středu a v pátek poté co přijdu domů a většinou jdu ještě s kamarády ven nebo se projet na kole pak přijdu domů a nasvačím se jdu dělat úkoly nebo se učit když jsem naučená jdu si udělat něco k večeři po večeři poslouchám ještě tak 2 hodiny písničky dělám to tak pokaždé ráda si zazpívám a zatančím pak už se jdu jen umýt  a do postele se vždy dostanu až kolem desáté lehnu si a po celém dni sem tak unavená že hned usnu .

tohle je tak asi celý můj den.
  s pozdravem Anděl