Přejezd – 13.4.2017

Den borce sestry Přejezdy – 13.4.2017

No den jako každý. Ráno vstanu, urobím hygošku, vyvenčím Amy, postarám se o snídani, juknu na novinky ze světa a uchýlím se k lednici, kde usoudím, že je nouze na suroviny, a proto je nutno vyrazit odpoledně do obchodu na nákupy. Sprdnu Rendu, kde se zase courá, ale poklidím aspoň v klidu v bytě, když mě nikdo nesekýruje, že to dělám špatně.. Připravím pračku, naložím maso, okrájím brambory a začnu dělat pomalu oběd. Než dorazí Renda z města, zajedu si svých 10km na rotopedu – ano, stále to není luxusní věšák ani odkládací pultík (i když občas na něm něco visí, tj pravda) a ufuněná si hodím spršku. Po obědě vyrážíme na zmiňované nákupy, Albert opravdu k prasknutí, hrůza a děs. Nechápu, kde se tolik lidí bere. Odtaháno všechno možné, ale naštěstí si můžeme oddechnout – co jsme chtěli, máme. Doma přesadím bylinky, co jsem si koupila a které jsem opravdu nutně potřebovala a chtěla, no hlavně, že si to umím okecat že (:D) a připravím na zítřejší jídlo. Doma chvilka klidu, tak jukáme na seriály a lebedíme u knih (konečně jsem sehnala svůj oblíbený seriál v psané formě a tak Kůstku navštěvuji aj jinak než v tv). Večer trocha romantiky, tak si na zelený čtvrtek vyrážíme s Renouchem do místní hospůdky U Čarodějek, kde si dáváme zelené pivečko s trochou muziky. Po příchodu domů nandávám podomácku urobenou pizzu do trouby – rychlá příprava – rozválíme listové těsto, nakládáme vajíčka, šunku, sýr a krásně vonící bylinky (jupí jej) a čekáme u filmu. První den volna, co víc dodat…užili jsme si to..

Hezké svátky všem!!

Napsat komentář