Cvrček – 12.4.2017

Můj den borce 12. 4. 2017 – Cvrček

Můj den borce začal v 6.30 ráno, i když dnes nemusím do školy, byla jsem donucena si přivstat. Ještě před snídaní zvládnu ledovou sprchu, sním rohlík a běžím na kontrolu k doktorovi, v čekárně stihnu ještě dočíst knížku. Po prohlídce spěchám domů, kde pouklízím a vytřu celý byt. Když nastane čas oběda, zjišťuji, jaké ingredience nám dům nadělil. Napadnou mne lívance a tak se do nich pustím, hned co vyhledám recept na internetu J. První lívanečky se bohužel malinko připálily, ale i přes to byly výborné. Při jídle si pustím pokračování seriálu a ještě projedu aktuální zprávy. Uklidím v kuchyni a dám se do cvičení, začnu posilováním břicha a pak běhám po schodech, čímž tradičně vyruším většinu našich sousedů z nečinnosti a několik z nich se nebojí upozornit na mé dupání. J Po cvičení se jdu umýt a chvilku strávím na počítači. Poté se chystám na kolo, počasí vypadá příznivě. Po příjezdu mne čeká ještě schůzka se skautkami, zahrály jsme si frisbee, popovídaly a nakrmily oddílového králíčka. Po skončení se vydám domů již malinko unavená, ještě mrknu na jeden film a můžu se chystat do pelíšku J.

Napsat komentář