Pitrýsek – 5.4.2017

Skautský borec 2

Když jsem před týdnem zapisovala první Den Borce, zoufala jsem si, že to zrovna vyšlo na jeden z těch líných dnů J. Dnešní vstávání mi ukázalo, že těch líných dnů asi bude více, než jsem si myslela.
Z postele jsem vstala až o hodinu později, než jsem si naplánovala. Posnídala jsem, vyčistila si zuby a abych stihla vše do školy, tak jsem se hned usadila k počítači.
Udělala jsem si přitom 2 přestávky. Jedna byla kratičká – tak akorát na prkno a kliky, druhá byla delší, šla jsem uklidit a umýt nádobí po snídani a připravit se na odchod. V 10 hodin už jsem byla na cestě autobusem na gymnastiku, kde jsem určitě strávila hodinu poctivým sportem a zbytek času zabralo protahování. (Nicméně, večer mě stejně všechno bolelo, tak jsem se protahovala ještě napodruhé.)
Právě proto mám úterky tak ráda, sportování a protahování 2v1 a ještě to je tělocvik do školy J

Po obědě v menze jsem se přemístila do školy, kde jsem se učila a psala bakalářku, zatímco jsem čekala na odpolední předmět. Po škole jsem byla ráda, že jsem na bytě. Nicméně škole jsem úplně neunikla a ještě asi hodinku pracovala. Přerušení se konalo jen kvůli klikům, sedům lehům a výše zmíněnému protahování. Snažila jsem se kvůli dnu borce o něco víc, abych vůbec bylo o čem psát, jinak navečer tolik sportovně aktivní nejsemJ

Přikládám fotku při plnění „síly“, se skloněnou hlavou, nechtěla jsem být vyfocena

Napsat komentář