Pastelka – 3.4.2017

Můj den borce

Od mého prvního dne borce uplynuly dva dny. Je pondělí. Neochotně vylézám z pelechu a vařím si snídani – krupicovou kaši. Cestou do školy přemítám nad tím, že vlastně v tomto měsíci nebudu mít příliš volného času.

Výuka není příliš záživná, ale když už tu musím sedět, tak poslouchám. Nemusím se pak doma vůbec učit. Spěchám zpět domů, abych si připravila věci na zítřek a pak šla běhat s

mým milým (který také plní Skautského borce). Začalo poprchávat, ale to nevadilo tomu, abychom uběhli 14 kilometrů. V klubovně si vyzvedávám kolo, které jsem tam v pátek nechala a jedu domů. Prší víc a víc. Bláto mám úplně všude, takže mě čeká sprcha.

Po večeři se přesouvám zpět do klubovny, kde máme radu kvůli náborové akci. Posouváme se v její přípravě o kus dál. Po 2 a čtvrt hodinách odcházíme s novými úkoly.

Cestou domů zvládám polovinu kliků. Dalšími prokládám úklid kuchyně a čištění zubů. Po otužování dočítám kapitolu “Únor” z Deníku běžkyně v nejlepších letech od Zuzky Součkové a ještě před půl jedenáctou usínám.

Hodně štěstí při plnění borce přeje Pastelka

Napsat komentář