Krtek – 4.4.2017

Kdo chce, vědět, jaký jsem měl den, nechť luští.
Kdo je líný jako já a chce znát můj den, ať hledá…
Omlouvám se za případné chyby a nedostatky.
Krtek

-.. / -. / . / … / / .- // .— / … / . / — // … / .. // – / .-. / — / —- / ..- // .–. / .-. / .. / … / .–. / .- / .-.. / –..– // .— / . / .-.. / .. / / — / –.. // — / .- / — // –.. // .–. / — / … / .-.. / . / -.. / -. / .. / —- // -.. / -. / ..- // … / .-.. / ..- / … / -. / -.– // … / .–. / .- / -. / / — / …- / -.– // -.. / . / ..-. / .. / -.-. / .. / – / .-.-.-. /// .–. / — // .–. / — / .-. / .- / -.. / -. / . / — // .-. / .- / -. / -. / .. / — // .–. / .-. / — / – / .- / –.. / . / -. / .. // .— / … / . / — // … / .. // -.. / .- / .-.. // — / .- / .-.. / — / ..- // … / -. / .. / -.. / .- / -. / .. // .- // .–. / — / – / . // … / .. // –.. / .- / -.-. / …- / .. / -.-. / .. / .-.. / .-.-.-. /// -. / .- / … / .-.. / . / -.. / — / …- / .- / .-.. // — / . / -. / … / .. // -. / .- / / ..- / .–. // .- // .–. / — // -. / . / — // — / ..- / .— // — / -… / .-.. / .. / -… / . / -. / -.– // -… / . / …. // …- / –.. / …. / .-.. / . / -.. / . / — // // .–. / — / -.-. / .- / … / .. // … / . // — / .. // -… / . / –.. / . / .-.. / — // .–. / . / .-. / ..-. / . / / – / -. / . // .-. / -.– / —- / .-.. / — / … / – // –.. / …. / .-. / ..- / -… / .- // .–. / . / – // — / .. / -. / ..- / – // -. / .- // / .. / .-.. / — / — / . / – / .-. // .. / …. / -. / . / -.. // .–. / — // -.. / — / -… / . / …. / -. / ..- / – / .. // — / . // -.-. / . / / .- / .-.. / — // .–. / .- / .-. // … / …. / -.– / -… / ..- // .- // … / —- / — / -.. / ..- // -.. / — / — / .- // .— / … / . / — // … / . // — / -.. / — / . / -. / .. / .-.. // … / – / ..- / -.. / . / -. / — / ..- // … / .–. / .-. / —- / — / ..- // .- // — / …- / — / -.-. / -. / -.– / — // … / .- / .-.. / .- / – / . / — // … // — / .-. / . / —- / -.– // .- // — / . / -.. / . / — // — / .. / … / – / — // -. / . / .— / .- / / . // – / . // … / .-.. / .- / -.. / / — / … / – / .. ///
..- / –.. // -… / -.– / .-.. / — // — / -.. / .–. / — / .-.. / . / -.. / -. / . // .- // – / .- / // .— / … / . / — // … / . / .-.. // … / …- / — / ..- // — / .. / .-.. / — / ..- // -.. / — / .–. / .-. / — / …- / — / -.. / .. / – // -.. / — / — / ..- // –.. / . // … / / — / .-.. / -.– // – / -.– / …. / .-.. / . // -.-. / . / … / – / -.– // .— / … / — / ..- // …- / –.. / -.. / -.– // / .-. / .- / … / -. / . // .- // -.-. / .-.. / — / …- / . / // — / .- // .–. / .- / // .— / . / … / – / . // .-.. / . / .–. / … / .. // -. / .- / .-.. / .- / -.. / ..- // -. / . / –.. // -.. / — / -… / .-. / — / ..- // -.-. / . / … / – / — / ..- // -.. / — / — / ..- // .— / … / . / — // … / . // .-. / — / –.. / …. / — / -.. / .-.. // –.. / . // — / -… / . / -.. // … / .. // — / ..- / … / .. / — // –.. / .- / … / .-.. / — / ..- / –.. / .. / – // -.. / .-. / ..- / …. / -.– / — / .. // … / —- / — / -.. / -.– // -. / — // .- // – / .- / // -. / . / –.. // .— / … / . / — // … / .. // … / . / .-.. // ..- / …- / .- / .-. / .. / – // … / .–. / . / -. / .- / – // -.. / — // .–. / .- / .-.. / .- / -.-. / .. / -. / . / // .— / … / . / — // –.. / .- / … / . // … / .-.. / .- / .–. / .- / .-.. // .–. / — / .–. / .-. / …- / . // …- // … / .- / -. / -.. / .- / .-.. / . / —- // .— / . // – / — // –.. / .- / .— / .. / — / .- / …- / . / .— / … / .. // -. / . / –.. // …- / . // … / .–. / — / .-. / – / — / …- / -. / .. // — / -… / ..- / …- / .. ///
.–. / .-. / — // .-.. / . / .–. / … / .. // – / .-. / .- / …- / . / -. / .. // .— / … / . / — // … / .. // –.. / .- / …. / .-. / .- / .-.. // -. / .- // .–. / -.-. // .- // .–. / — / – / . // .— / … / . / — // … / . // -.. / — / / — / .–. / .- / .-.. // // — / -.– / – / .. // -. / .- / -.. / — / -… / .. // .–. / — // -. / . / — // -… / -.– / .-.. // -.-. / .- / … // -. / .- // -. / . / .— / .- / / — / ..- // … / / .- / ..- / – / … / / — / ..- // -.-. / .. / -. / -. / — / … / – // .- // – / .- / // .— / … / . / — // -.. / .- / …- / .- / .-.. // -.. / — / …. / .-. / — / — / .- / -.. / -.– // .–. / .-.. / .- / / .- / – / — / …- / .- / -.-. / .. // .–. / .-.. / — / —- / -.– // ..- // -. / .- / … // …- / . // — / . / … / – / . // .- // …- / -.– / — / -.– / … / .-.. / . / .-.. // / .- / — // .- // / — / .-.. / .. / // -.. / .- / — / . // .–. / .-.. / .- / / .- / – / ..- // -. / .- // -. / .- / … / .. // … / – / .-. / . / -.. / .. / … / / — / …- / — / ..- // -. / .- / -… / — / .-. / — / …- / — / ..- // .- / / -.-. / .. // / – / . / .-. / .- // -… / ..- / -.. / . // –.. / .- // — / . / … / .. / -.-. // .- // .–. / ..- / .-.. // ..- // – / — / …. / — // .— / … / . / — // .–. / — // — / -.-. / / ..- // … / .-.. / . / -.. / — / …- / .- / .-.. // …. / — / / . / .— ///
-.. / . / -. // … / . // .–. / .-. / . / …. / — / ..- / .–. / .-.. // -.. / — // .–. / — / … / .-.. / . / -.. / -. / .. // -.-. / – / …- / .-. / – / .. / -. / -.– // / – / . / .-. / .- // — / -… / …- / -.– / / .-.. / . // –.. / .- / -.-. / .. / -. / .- // …- / . / -.-. / . / .-. / .. // .- // -.. / -. / . / … // – / — / — / ..- // -. / . / -… / -.– / .-.. / — // .— / .. / -. / .- / // .–. / — // …- / . / -.-. / . / .-. / .. // .— / … / . / — // … / .. // —- / …- / .. / .-.. / .. // — / -.. / .–. / — / -.-. / .. / -. / ..- / .-.. // .- // -. / .- / —- / -.– / … / – / .- / .-.. // … / . // -.. / — // .–. / .-. / .- / -.-. / . // -.. / — // / – / . / .-. / . // .— / … / . / — // — / -.. / .— / . / .-.. // …- // .–. / ..- / .-.. // — / … / — / . // -.. / . / -. // — / .. // – / .- / — // – / .- / / . // … / / — / -. / -.-. / .. / .-.. // …- // –.. / .- / .–. / .-.. / .- / …- / . // -.-. / .. / … / . / .-.. // .- // .–. / .. / .–. / .- / -. / .. ///

.- // -.-. / — // .— / … / . / — // -. / . / –.. / — / .. / -. / .. / .-.. // .- / .-.. / . // -.. / — // -… / — / .-. / -.-. / . // … / – / .. / …. / .-.. // .- // … / .–. / .-.. / -. / .. / .-.. ///:
..- / .-. / -.-. / .. / – / . // -.. / — / -… / .-. / -.– // … / / ..- / – / . / // –.. / .-.. / — / …- / — / .-.. / -. / -.– // .— / .- / –.. / -.– / // … / . / .-. / .. / .- / .-.. / -.– // –.. / .–. / .-. / .- / …- / -.– // .- // -.. / . / -. // -… / . / –.. // ..-. / .- / -.-. / . / -… / — / — / / ..- // – / — // .— / . // … / -. / .- / -.. // -. / . / .— / …. / — / .-. / … / .. // .- / -… / … / – / .. / -. / . / -. / -.-. / . ///

.–. / — / –.. / -. / .- / — / / .- ///:
…- / –.. / …. / .-.. / . / -.. // — / -… / .-.. / — / …. / -.– // — / . // –.. / .- / ..- / .— / .- / .-.. // -. / . / –.. // .— / … / . / — // — / -.. / .— / . / .-.. // -.. / — // .–. / .-. / .- / -.-. / . // .- // -. / .- / .–. / .- / -.. / .-.. / — // — / . // –.. / . // … / . // — // -. / . / .— // … // …- / .- / — / .. // .–. / — / -.. / . / .-.. / .. / — ///

Napsat komentář