Jarda – 5.4.2017

Den borce – 5. 4. 2017

První splněná výzva spočívá ve sledování záznamu dění ze zastupitelstva našeho města, zhruba kolem 00:30. Vysílen sledováním žabomyších válek a posilněn vědomím schválené dotace pro naše středisko jdu spát.

Ráno začíná podobně jako vždy – zamáčknu budík v 5:15 a v 8:00 už jsem v podstatě vzhůru. Bez otužení a protažení naskakuji do auta a snažím se do 9:00 dorazit do práce.

V průběhu dne opakovaně úspěšně potlačuji chuť využít zlovolného jazyka k označení některých kolegů a konám dobré skutky při pomoci ostatním nad rámec svých povinností. Nic zajímavého se nestalo. Pokud někdo chcete trafostanici, kontaktujte mne (jaroslav.rada@betonbau.com).

Po návratu domů najdu vzkaz „jsme na hřišti“, a tak jdu cvičit – kliky, shyby.

Večer upadám do spánku zhruba 10 vteřin po zavření očí.

Napsat komentář