Denča – 10.4.2017

Pondělí 10.4.2017

Ráno mě probudí zvuk budíku,vylezu z vyhřáté postele a protáhnu se. Už ráno si udělám 4 série kliku a sedu-lehu.Pote se jdu nasnídat.Začnu se chystat do školy. Pote vycházím z domu. Škola byla dlouhá a nudná, Ale teď je čas na oběd. Po obědě odcházím domu, kde školní batoh vyměním za sportovní boty a jdu si oběhnout moji oblíbenou cestu.Když mě přestane bavit běhání boty vyměním za kolečkové brusle a naspátek si udělám dlouhou procházku.

Když jsem doma pokračují v tréninku a to 6 sérii kliku a 360sekundový Plank.

Po tréninku jdu projet web a podívat se na různé zprávy a dění. Když dočt u tak se jdu učit. Poté nasleduje má nejoblíbenější činnost a to film a seriál.

Je čas na večeři a tak si jdu uvařit pár vajíčkových  omelet.Při vaření si prozpěvuji a poté taky. Když dojím večeři vyruší mě mamka ať si jdu uklidit pokoj,a poté si zahrajeme stolní hry. Dohrály jsme a tak se jdu okoupat (v Ledové vodě).Večer si jdu kreslit a zahrát pc hry.Den bez sladkého a zlovolný jazyk jsem neporušila.všechny body si zapíšu. Nakonec zalehnu do postele a propadám se do říše snu..

Napsat komentář